Jsme zpět a nejsme už jen DesignBeat!

Po letech těžké dřiny, hledání se, ladění vlastních projektů, stěhování, rozšiřování a ujasňování si priorit, jsme zpět! S jasnou vizí a jednoduchým konceptem. Nastavili jsme kompetence, zefektivnili procesy a vytvořili nový web prezentující to, co děláme a jak to děláme. Reálně, bez okolků i bez kudrlinek. Tak, jak to je. Prostě a jednoduše. Jsme kreativní. Jsme reklamka. Jsme tady 11 let.

Jsme DesignBeat. To hlásáme v hlavním titulku na našem webu a právě toto vystihuje, kdo jsme. Tvoříme weby, zajišťujeme webhosting a děláme grafiku a internetový marketing. To jsou služby, které poskytujeme.

Ale máme taky vlastní projekty, které dnes tvoří pevnou základnu našeho byznysu.

Kdo z vysokoškolských studentů v Brně by neznal Vazbiče, který tiskne a pevnou paží vazbí diplomky a bakalářky?

A fotobudka Snapster, před kterou lidi dovádí na akcích a svatbách a ze které lezou do 20 sekund fajnové fotky plné radosti, ta je taky naše!

A každý vášnivý cyklista, který miluje svoje kolo, zná určitě bezplatný registr jízdních kol Kradená kola a pomáhá tak přispět ke snižování krádeží kol, kterých bohužel v ČR stále přibývá.

A nakonec, uvědomili jsme si naléhavost změn, zlepšili jsme se a hodláme se zlepšovat i nadále a právě v souvislosti s neustálým zlepšováním se nám podařilo sdružit tým specialistů na štíhlé řízení a organizaci práce, který vystupuje pod značkou Zdokonaluj.

Něco pro nás velkého a významného jsme vybudovali. Společnou silou a pomocí lidí, kteří DesignBeat za ta léta obklopili a někteří obklopují dodnes. Zjistili jsme a přesvědčili jsme se, že je to především o lidech a není to jen fráze! Nejsou to jen nejvyšší šéfové, dva obyčejní kluci, kteří pochopili, že to není jen sranda, ale i odpovědnosti a tvrdá práce. Je to celý zástup kamarádů, kteří nás podporují a fandí nám. Je to kupa brigádníků, kteří se svým dílem přičinili k úspěchu a makají na projektech každým dnem. Jsou to lidi, co si dokáží obléct montérky a jít montovat regály, ale i našamponovat fejs, obléct společenskou róbu a jít bavit lidi do společnosti. Je to banda kreativních lidí, plná skvělých nápadů a odhodlání, externistů i spolupracujících nadšenců. Děkujeme, že jste byli, jste a budete s námi!